Limitowane kolekcje


LIMITOWANE KOLEKCJE

W HOME&friends znajdziecie Państwo produkty, których produkcja jest limitowana ilościowo, ma charakter sezonowy lub ograniczony czasowo.

Dlatego każdy produkt zawiera zakładkę "dodatkowe informacje", w której podajemy typ dostępności produktu. Brak informacji o dostępności oznacza, że produkt nie jest sezonowy, nie ma limitu ilościowego, a data końca jego produkcji nie została jeszcze podana przez producenta.

Produkty mogą mieć następujące rodzaje dostępności:

  • produkcja limitowana - oznacza, że wyprodukowana zostanie tylko określona ilość danego produktu lub produkcja zostanie wkrótce zakończona. Przykładem są dostępne tylko w 2015 roku butelki Wirkkala, których wyprodukowanych zostanie tylko po 2015 sztuk każdego rodzaju lub Ptaki Toikka (po lewej), które wytwarzane są ręcznie w krótkich seriach.
  • produkcja sezonowa - oznacza, że produkt dostępny jest np: wyłącznie w okresie przedświątecznym. Przykładem jest kolekcja Taika czerwona dostępna tylko w okresie poprzedzającym gwiazdkę.
  • produkcja zakończona - produkty, które nie będą już kontynuowane. Może dotyczyć zarówno pojedynczych produktów, linii kolorystycznych lub całych kolekcji. Zwykle są to ostatnie dostępne produkty w sklepie. Przykładem może być kolekcja Hel, która produkowana była tylko w 2012 roku, Korento (spodeczek na górze), której produkcja zakończyła się w 2012 roku albo wybrane elementy kolekcji Teema czarna, które przestały być kontynuowane z końcem roku.